Написать текст описание на украинском языке(7-8 предложений)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Динго Пес був породою великои стороживои собаки. Його звали Динго.Це був чудовий дужий звир. Спритний й мускулистий. Коли Динго ставав на задни лапи, то сягав з росту людини. Вин був рудои масти, з билуватими плямами на писку. В нього була густа шерсть, довгий, цупкий, як у лева, хвист. Видданисть та вирнисть таком собаки була безмежна.