Написать уравнения реакций в молекулярном, сокращенном и полном ионном виде.1.калий - калий гидроксид - калий хлорид - калий нитрат - кислород2.сера - дигидрогенсульфид - сера (IV) оксид - сульфитная кислота - барий сульфит3.ал...

Написать уравнения реакций в молекулярном, сокращенном и полном ионном виде. 1.калий - калий гидроксид - калий хлорид - калий нитрат - кислород 2.сера - дигидрогенсульфид - сера (IV) оксид - сульфитная кислота - барий сульфит 3.алюминий - алюминий хлорид - алюминий гидроксид - оксид алюминия - калий метаалюминат 4.углерод - карбон (IV) оксид - натрий карбонат - натрий гидрогенкарбонат- натрий ацетат 5.железо - ферум (III) хлорид- ферум(III) гидроксид- ферум (III) оксид-железо. 6.азот - аммиак-аммоний гидроксид-аммоний карбонат-вода   написати рівняння реакцій в молекулярному, скороченому та повному йонному вигляді. 1.калій-калій гідроксид-калій хлорид-калій нітрат-кисень 2.сірка-дигідрогенсульфід-сульфур (ІV)оксид-сульфітна кислота-барій сульфіт 3.алюміній-алюміній хлорид-алюміній гідроксид-алюміній оксид-калій метаалюмінат 4.выглець - карбон (IV)оксид-натрый карбонат-натрій гідрогенкарбонат-натрій ацетат 5.залізо-ферум (ІІІ) хлорид-ферум (ІІІ)гідроксид- ферум (ІІІ)оксид-залізо 6.азот - амоніак- амоній гідроксид-амоній карбонат-вода