Написать устное сочинение по укр лит. характеристики Павлуся "За сестрою" За планом 1.Хто цей герой? 2.Рыси характеру с доказательствами 3. Портрет Павлуся! на украинском писать!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Павлусь - представник славного козацького роду Судаків. 2. Цілеспрямованість, наполеглевість, мужність, витримка, незламність, твердість, готовність на самопожертву, велика сила волі, ненависть до гнобителів українського народу. Він утратив маму і дідуся, а батька і сестру забрали у полон, але він не впав духом і поїхав їх визволяти. Павлусь гідно переніс випробування долі. Хлопець вирушив у далеку дорогу, щоб визволити своїх рідних. Його ніщо не зупиняло на шляху до його мети.