Написать заметку 7-8 предложений "Як зберегти здоров'я" (Укр.м) ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                       Як зберегти здоров'я. 1.Потрібно лягати спати вчасно щоб виспатись 2.Вставай раненько і роби зарядку 3.Вживай корисну їжу 4.Веди багаторухливий спосіб життя 5.Якщо переходиш дорогу подивися чи не є машина 6.Не приймай алкоголь,наркотики,тощо... 7.Не гратися дуже довго в компютері бо можна пошкодити зір