Написати 1 з 3 творів 1. Пісня про рушник А. Малишка - вічна. 2. Я лишаю в спадок людям щирим, пісню й слово - нелегкий вантаж (за творчістю А. Малишком) 3. Іван Сила - символ української нації за повістю О. Гавроша "Неймовірні...

Написати 1 з 3 творів 1. Пісня про рушник А. Малишка - вічна. 2. Я лишаю в спадок людям щирим, пісню й слово - нелегкий вантаж (за творчістю А. Малишком) 3. Іван Сила - символ української нації за повістю О. Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на 2 сам(а) напиши, там легко оч легко, головой подумай