Написати 10 прислівїв з дієсловами. Дієслова підчеркнути , визначити іх форму.
Ответ(ы) на вопрос:
Що посієш, те й пожнеш Праця людину годує Ластівка день починає, а соловей - закінчує Друга шукай, а знайднш-тримай За праве діло стій сміло Правди не сховаєш Що в воду впало-те пропало Так біжить, аж земля дрижить Посієш вчасно-збереш рясно Праця годує, а лінь марнує