Написати 10 слів у минулому, теперешньому та майбутньому часі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минулий час: прочитав, прийшов, з"їв, переміг, прибув, написав, вивчив, подивився, зустрів, прибирав. Теперішній час: грає, читає, ходить, присідає, стріляє, складає, співає, їде, сміється, думає. Майбутній час: придбає, поставить, приготує, знайде, приїде, знатиме, бігтиме, розмовлятиме, шукатиме, писатиме.