Написати 3 речення з діеприслівниковим зворотом!!!!Будьласка напищіть!
Ответ(ы) на вопрос:
1. Іноді туман на озері розривається, одкриваючи блідо-блакитну воду (Леся Українка)2. Літа не минули, лиш, втомившись жаром палким, на хвилину заснули (Лепкий)3. Вертаючись додому, Юхим з греблі побачив сина (Головко)
1. Гуркочучи, проїхала колона вантажних машин.
2. Переночувавши, Хмельницький удосвіта рушив назустріч ворогам (Літопис Самійла Велична).
3. Сонце, примкнувши вії, уже спускалося на землю (М. Стельмах)