Написати 3 складні речення, пояснити написання розділових знаків, скласти схему

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Нас кличе у мандри дорога, нам грає чарівна струна. Кладемо кому, тому що частини речення виражають одночасність подій, і інтонація переліку.  2.Ми просто йшли; у нас нема зерна неправди за собою. кладемо ;  тому що  речення далекі за змістом 3. Не кидай іскри в солому: і сама згорить, і село спалить. двокрапку кладемо тому що друга частина виражає причину того що йдеться в першій частині.