Написати 5 речень з 1)з означеними особами 2.з неозначиними особами 3.узагальнене особове 4.називне 5.безособове

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)з означеними особами Прочитай мені казку, сестричко. 2.з неозначеними особами Тут стиха про щось гомоніли. 3.узагальнене особове  Вік живи - вік учись. 4.називне Зимова ніч. 5.безособове Немає тут місця для поганих вчинків.