Написати 5 речень з числівниками та зробити з кожного речення по одному числівник?

Написати 5 речень з числівниками та зробити з кожного речення по одному числівник?? розбір як чистини мови
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені двадцять п'ять років. Яка чудесна сьома година. Я святкую п'ятиріччя . Люблю одинадцяту годину. Сьогодні щасливий день і у мене дванадцять балів. ДВАДЦЯТЬ-ІМЕННИК СЬОМА-ІМЕННИК П'ЯТИРІЧЯ -ІМЕННИК ОДИНАДЦЯТУ-ІМЕННИК ДВАНАДЦЯТЬ-ІМЕННИК