Написати діалог на тему : Розмова між однокласниками.Один з них катався на лижах а другий був удома
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-привіт сашко ходімо сьогодні на лижі -привіт вибач тетянко неможу потрібно мамі допомогти і уроки доробити - ну тоді поможеш мамі пізніше хрчаби на пів годинки вийди Ні вибач зрозумій не можу -ну добре тоді давай завтра на 14:00 підемо кататись на санчатах -добре! Якраз завтра я буду вільний!