Написати діалог на тему:діалог між двома однокласниками (телефонна розмова) один з яких прихворів, проте, питає як минув день у школі (у репліках зазначається послідовність подій, що відбулися впродовж дня)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алло Привіт!              Привіт! Як ти вже Сашко краще почуваєш? Так вже краще!Як справи у школі? Сьогодні була в нас контрольна по математиці! А ти сказеш домашне завдання? Так сашко. Дякую Іванко! Я завтра прийду у школу. Добре я буду радий. До побачення Іванко! До побачення Сашко!