Написати лист до програми теленовин у якому попросити про допомогу тваринам взимку довести що є небайдужі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шановне телебачення,прошу опублікувати у вашому ефірі сюжет про допомогу тваринам узимку.Хоча у них є тепла шубка,проте їм всеодно холодно.Мені б дуже хотілося,щоб у людства розтануло крижане серце,і прокинулася доброта.Хочу,щоб люди зрозуміли,що треба допомогати братам нашим меншим.Адже без нас вони загинуть.Неодмінно чекатиму на відповідь. Всього найкращого!