Написати по 3 речення: 1)простого підмета 2)складеного підмета 3)простого присут?

Написати по 3 речення: 1)простого підмета 2)складеного підмета 3)простого присут??а 4) складеного іменникового присудка 5) складеного дієслівного присудка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Шумлять пошерхлі комиші (іменник у Н.в.) 2) Минуло чотири хвилини( синтаксично нерозкладені словосполучення з кількісним значенням) 3)Ключ угорі журавлиний рідною мовою кличе у невідомі краї(дієслово в будь-якому способі та часі) 4)Книга- морська глибина 5) В тіло почало входити м'яке тепло і напівсор