Написати по одному реченню з кожним правилом не з прикметниками пишеться
Ответ(ы) на вопрос:
Прикметники з не- пишемо разом, якщо : * без не- прикметник не вживається (Перед нами розкинувся неозорий степ.) *до прикметника з не- можна дібрати синонім (Кобзар,який співав пісню, був незрячим ). (синонім - сліпим) * завжди пишемо разом прикметник з префіксом недо- (Хліб був недопечений). Окремо з не- прикметники пишемо: *якщо в реченні є протиставлення (Лісова дорога була не широка,а вузька). * якщо прикметник у реченні є присудком (Вуж не отруйний, не страшний анітрохи).