Написати правильно словосполучення: стати в нагоді біле місце здавати екзамени заключати угоду попередити пожежу у своє задоволення видатися у вічі нічого гріха таїти поговорити по душах жити приспівуючи у лід зрушився потерпіт...
Написати правильно словосполучення: стати в нагоді біле місце здавати екзамени заключати угоду попередити пожежу у своє задоволення видатися у вічі нічого гріха таїти поговорити по душах жити приспівуючи у лід зрушився потерпіти невдачу
Ответ(ы) на вопрос:
Стати в пригоді біла пляма складати іспити укладати угоду
уникнути пожежі собі на втіху кидатися у вічі нічого гріха крити (або: ніде правди діти) поговорити щиро, відверто жити розкошуючи крига скресла потерпіти поразку.