Написати правильно словосполучення: сумувати по батькові, по всіх правилах, не бачив Миколи, дивився всід машини, боявся холодну воду, перейти через дорогу, забув за уроки.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сумувати за батьком, за всіма правилами, не помічав Миколу, дивився за машиною, боявся холодної води, перейти дорогу, забув про домашнє завдання.