Написати причини, з яких краще: · не виходити з дому, якщо почув повiдомлення про сильний вiтер i грозу; · не плавати, якщо надто втомлений, надто далеко вiд друзiв чи вiд берега, тобiнадто холодно або надто жарко. ОСНОВИ ЗД...
Написати причини, з яких краще:
· не виходити з дому, якщо почув повiдомлення про сильний вiтер i грозу;
· не плавати, якщо надто втомлений, надто далеко вiд друзiв чи вiд берега, тобiнадто холодно або надто жарко.
ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо почув повідомлення про грози чи сильний вітер не вихлдь з дому бо тебе може знести через сильний вітер, гроза може вдарити по тобі. Якщо тобі жарко краще відпочинь не перевтомлюй себе. У будь яку мить ти может ослабнути та може звести судорога у морі.