Написати прислівник: 1)З далеких країн- 2)В усіх місця- 3)Російською мовою- 4)Три рази- 5)Не зовсім прокинувшись- 6)Не розміркувавши- 7)Дуже розсердившись- 8)Всупереч кому- 9)Чому-небудь- 10)З певним наміром-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Здалеку. 2. Повсюди. 3. Завжди. 4. По-українському. 5. Втроє. 6. Спросоння. 7. Згарячу. 8. Спересердя. 9. Наперекір. 10. Зопалу.