Написати программу для визначення вартості спожитої електроенергії мова програмування паскаль, допоможіть будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
//Pascal ABC.NET v3.1 сборка 1172 Var  r,a,b:integer; begin  write('Enter cost for Kilowatt hour:');  readln(a);  write('Enter duration:');  readln(b);  write('Summary cost=',a*b); end. Пример ввода: 12 34 Пример вывода: 408