Написати речення з словами Навмання Зрання Попідвіконню Спросоння Попідтинню

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найголовніше  для учнів -знання. Зранку, спросоння,мені примарилося марево. Маленька качечка шукала біля попідтиння своїх сородичів. Мій брат робить усе навмання,бо він ледачий. Зранку ,попідвіконню стрибав малесенький горобчик і стукав дзьобом по склу