Написати текст-оповідання про подію із життя на пів.стр плизззззз прошуууууууу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я ніколи не забуду той день ,коли ми з друзями пішли до лунопарку.Там було багато атракціонів та каруселей. Мій друг(ім'я) пішов нам по морозиво,а я з моєю подругою (ім'я) каталися на каруселі.Коли повернувся(ім'я) ми йшли разом з лунопарку та їли чудове морозиво.