Написати твір 5-7 речень "як впливають прислів'я та поговорки на життя людини"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прислів'я та приказки- дуже повчальні та цікаві.Вони переходять із покоління в покоління і не знакають,а навпаки тільки попвнюються.Вони,ще змалечку навчають нас багатьом речам:не лінитися,бути не байдужим до інших,вміти відповідати за свої вчинки та багато іншому.Завдяки своєму локанічному змісту вони надовго закарбовуються у нашій памя'ті.Соме тому,ми проносимо їх через усе своє життя,прислухаємось до них та вчимо своїх дітей.