Написати твір на тему як я ставлюся до Клима повість таємне товариство боягузів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У творі таемне товариство боягузів виступає головним героєм клим.клим спочатку був боягузом при зустрічі свого давнього ворога кактуса,а потім він стає мужнім хлопцем який бориться з прибульцями.до клима я ставлюсь не байдуже мені сподобався цей герой і зацікавив мене.