Написати твір на тему "мої враження у повісті пурпурові вітра" Поможіть дуже треба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У творі пурпурові вітрила розкривається романтизм. Ассоль була не впевненою, забитою дівчинкою, але саме віра яку подарував їй той самий дядько, який розповів про принца якого вона зустріне дала їй сили розквітнути.Він сам в це не вірив, адже хто така була ця  Ассоль? В це ніхто не вірив, але дівчина знайшла свого принца на кораблі з пурпуровими вітрилами-це був грей. Вірте, адже ті хто вірить в чудеса, отримують їх.