Написати твір на тему "Земля,одягнена в асфальт"(міркування про захист рослинного і тваринного світу)
Ответ(ы) на вопрос:
земля не одягнена в асфальт бо є дерева ліса галявини поля моря озера степи і це все на нашій Україні якщо .так ідалі вирощувати рослини то небуде асфальту як багато років назад . подумаємо небуло асфальту багато років назад тому давайте пероенисемось в прошлі віки звірів стає менше а було біль ше давайте збережими мир між ролслинництвом і тваринництвом ми посередині