Написати твір про Україну (для розповідання) (7-10 речень) Треба на завтра!!!
Написати твір про Україну (для розповідання) (7-10 речень)
Треба на завтра!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Україна-це прекрасна мальовнича держава.Київ-її столиця.Україна багата усілякими прекрасними ландшафтами,гордими незворушиними замками І глибинно багатими печерами.Україна-це наче світ із казки,повен чудес,смарагдових лісів,чудових куточків та добрих людей.Саме тут я живу.Це-моя батьківщина.Ще з дитинства мене мама вчила любити цей незвичайний край.Та й як його не любити.Для мене це надзвичайне місце,де завжди прємно та добре,де всі твої дузі,де кожен тобі допоможе і порадить.Тут моє серце і тут моя душа.