Написати твір роздум на тему 8-10 речень Мій домашній улюблинець і чого він мене навчив

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій домашній улюбленець - це великий, сміливий пес. Його звати Річард. Ця тваринка дуже багато для мене означає. Коли в мене поганий настрій, він завжди поряд зі мною. Коли на вулиці до мене пристають хлопці, то Річард мене захищає. Цей пес - це моя любов. Він мене навчив багато чому. По-перше, він навчив мене, що якщо поряд із тобою хтось є, і він  может захистити тебе, то це означає, що ти щаслива людина. І звичайно, я щасливий, що він в мене є, і кожного дня він чекає мене.