Написати твір роздум на тему хто винен у смерті риби за твором говорюща риба.. Будь ласка швидко дуже потрібно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Твір Ємми Аннієвської про говорющю рибу розповідає про рибу яка не могла хоч на хвильку замовчати і за це їі вигнали .Після довгиг пошуків компаній вона зустріла рибалку який став ії ліпшим другом Нажаль в кінці вона померла. Я вважаю що у їі смерті винен чоловік, його дружина не знала що він запросив рибу, він казал замість риби "друг". Тому вона і загинула.