Написати значення фразеологізмів: Азбучна істина-........ . Атмосфера згущається-........ . Без ножа різати-....... . Без року тиждень-......... . Від а до я-......... . Виміняти шило на швайку-....... . Виходити з ранку-.........

Написати значення фразеологізмів: Азбучна істина-........ . Атмосфера згущається-........ . Без ножа різати-....... . Без року тиждень-......... . Від а до я-......... . Виміняти шило на швайку-....... . Виходити з ранку-......... . Перебігати дорогу комусь-.... . Про чорний день-....... . У наших руках-......... . В одну дудку грати-.......... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Азбучна істина — йдеться про загальнозрозуміле, загальновідоме, елементарне. Кому-небудь загрожує небезпека, чиєсь становище погіршується.Без ножа різати  Ставити кого небуть у скрутне становишеБез року тиждень - зовсім не довгопризвести даремний недалекоглядний обмін пербігати дорогу комусь - робити злеПро чорний  день - дуже важкий часВ одну дудку грати робити щось кумусь