Напісаць 5 складаназалежных сказаў на тэму будучая прафесія. Пожалуйста напишите очень надо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Да выбару прафесіі трэба падыходзіць вельмі сур'ёзна, таму што гэта вельмі адказная задача. Калі вам падабаецца прафесія вашых бацькоў, вы можаце выбраць яе.  Лепш за ўсё выбіраць будучую прафесію ў залежнасці ад таго, што вы любіце і ўмееце рабіць.  Калі вы будзеце любіць сваю работу, вы будзеце шчаслівым чалавекам.  Выбірайце прафесію абдумана, каб не пашкадаваць аб гэтым у будучыні.