Написать диалог на украинском языке, 8 реплик ,художественный стиль, на тему " Розмова яблони з витром "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біля школи росла Яблунька . Навесні вона стояла як Сніжна Королева вся у білому цвіті . Та вже був кінець літа, Яблунька була вся у соковитих , дозрілих яблучках. Вона кликала свого друга Вітерця . Щоб він потрусив її гілочки. - Вітер , Вітерець , обруси , ох , обруси мої гілочки! - Та для чого? Ти стоїш така гарна. Вся у яблучках , он всі милуються тобою. -Та я хочу порадувати діток. Вони вже повернулися до школи. - Ну тоді чекай! зараз я зашумлю серед твоїм листячком! Затрушу твоїми гілочками! - Так , любий Вітерець! Шуми листочками , труси гілочками , нехай падають яблучка ! - Чи по всім листочкам пробігтися ?Чи всі яблучка струсити? - Прошу лише трошки потруси . Та не забувай і завтри прилетіти. Тай защумів вітерець листочками , затрусив легко Яблунькою..Впало пару яблук , гарний для дітей гостинець..... (скоротіть собі як хочете)