Напиши что ты хотел бы и чего не хотел бы съесть на завтрак обед ужин
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
For breakfast I usually prefer a porrige. I don't want to eat sweets in the morning. I would like to have a vegetarian meal for lunch like salad with tomatoes and mozarella. I'm not a big fan of crisps for lunch. Also I'd like to eat a cottage cheese with berries for dinner. I don't want to eat bananas at the evening.