Напиши, кого или что ты видишь на картинках. Используй слово with образец: I can see hen with a chick

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) I can see a hen with a chicken. 2) I can see a boy with a cap and with a bike. 3) I can see a clown with a cat. 4) I can see a monkey with a banana. 5) I can see a girl with a cake. 6) I can see a queen and a man with a letter.