Напиши лист подрузі. спочатку розкажи про себе , а потім поцікався: як вона навчається що читає, чим захоплюється , де буває під час канікули, коли приїде до тебе в гості тощо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт Емма це Ванесса я зараз роблю домашнє завдання з математики.   А що ти робиш ? Коли прийдеш подзвони я допоможу тобі зробити домашню роботу . Я думаю ти в неділю вільна я запланувала поїздку на озеро . Скоро канікули де ти будеш я в дома а ти .