Напиши письмо своему другу по переписке.расскажи емуо своей школьной жизни. Dear nlck.

Напиши письмо своему другу по переписке.расскажи емуо своей школьной жизни. Dear nlck.thank you...... my school starts at....... every day i have....... we study....... my favourite subject is....... I don't like........ l always wear....... write back soon........
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear nick.thank you wrote.my school starts at 9 o'clock.every day i have we do works we study postcards my favourite subject readin.i dont like physical.i always wear books.write back soon i will look forward to.