Напиши про одне народне або релігійне свято яке святкують в літку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Івана Купала 7 липня_ Івана Купала. Це одне з найбільших літніх свят. Основні атрибути свята: виплітання купальських вінків і пускання їх на воду , перескакування закоханих пар через вогонь, прикрашання купальського деревця, водіння таночків та використання обрядових страв. Далі найди сам, це не так важко.