Напиши слова в алфовитном порядке(zoo,autumn,Monday,year,number,birthday,kiss,live,under,old,cute,weekend,December,van,pleasnt,July,quilt,Europe,telephone,happy,grapes,Russian,ice,spoon,French)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
autumn birthday cute  December   Europe  French grapes happy ice  July kiss live Monday number  old pleasant  quilt Russian spoon telephone under van weekend year zoo