Напиши текст про свою мрію здійснити подорож в одне з міст України

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В кожної людини є мрія. Моя мрія потрапити до Львова. Львів це місто яке зачаровує з першого погляду. Кожна вулиця Львова переповнена ароматом кави, духом романтики та шоколаду. Кожен сантиметр цього міста приховує цікаві історії та легенди. Я хочу відвідати Національне свято шоколаду у Львівському палаці мистецтв. Протягом трьох днів Свята найкращі виробники шоколаду України представлять свою найсмачнішу продукцію. Крім того гість зможе спробувати оригінальні  шоколадні напої, придбати сувеніри,дізнатися про шоколад те чого ще не чув. Ще хочу пройтися вулицями старого Львова. Коли буду ходити вулицями зможу побачити всю красу Лвова. Хотіла б відвідати Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, пам'ятники Т.Шевченку та Адаму Міцкевичу та багато інших відомих місць. Я багато знаю про Львів, це цікаве місто і тому хочу там побувати. Я знаю мрії збуваються!