Напиши вірш за поданними римами: ___________________________в шуби, ___________________________груби. ___________________________в дуплі, ___________________________ у норі. Помогите,зарание спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Величні дерева одяглися в шуби, Десь неподалік кидали дрова в груби. Білочки ховалися в дуплі, Чути було зайця у норі.
Гость
надто чудовий ранок, на вулиці неймовірно гарно,бо дерева вдяглися у свої шикарні шуби. Білочки та інші тварини вже сховалися у дуплі Кріт вже давно сидить у норі