Напиши вопросы, которые были заданы. 1._________________________ Ann. 2._________________________ She is nine. 3._________________________ She is in Year 3. 4._________________________ English and Russian. 5.___________________...

Напиши вопросы, которые были заданы. 1._________________________ Ann. 2._________________________ She is nine. 3._________________________ She is in Year 3. 4._________________________ English and Russian. 5._________________________ She`s at school.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)What's her name? 2)How old is she? 3)How long is she in? 4)What languages does she speak? 5)Where is she?