Напиши, якби ти продовжив події у вірші Ліни Костенко "Чайка на крижині"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я ж можу високо в небо взлетіти. І на землю з висоти безтурботно глядіти. А ще я можу до сонця піднятись. І там в його променях ніжно купатись. Не знала бідна пташина, що там вона швидко обпалить свої крила. І рухне вона до землі, де на неї чекає, сімейство пташине її.