Напишіть 10 речень з відокремленими додатками.На завтра нужно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не скажу нічого, крім правди. Люблю всі пори року, особливо літо. На відміну від брата, Максим був жадібний. нікого тут нема, крім мене й господині. Опріч усього, цей тип нікого не шанував. На світі все знайдеш, крім рідної матері. Хто, окрім тебе, допоможе мені? Квіті у селі, особливо мальв, багато. Усі дівчата, крім Наталки, захоплюються грою в теніс. Уся школа, за винятком Івана, вийшла прибирати подвір'я.