Напишіть 4 речення із складними іменниками,4 речення із складними прикметниками
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Під час Другої світ війни у Німеччині залишилося багато військовополонених 2 у 7нашому супермаркеті відкрили новий м"ясомолочний відділ 3 в університеті відкрилась нова фізико-математична кафедра 4 нещодавно помер всесвітньо відомий король поп музики Майкл Джексон (прикметники сладні) 1 у давнину було розвинуте коноплеплепрядіння 2 у часи війни німці вивозили на свою батьківщину українськ чорнозем 3 прем"єр-міністр оголосив відкриття сесії кабінету міністрів 4 у Росії знаходитьс мальовниче місто Ростов-На-Дону (складні іменники)
Гость
Віце-президентське ришення прийняля дума.Кисло-солодке яблуко менi попалось в магазинi.Науково-медичний заклад дав менi дозвiл на використання кислот.літературно-художній твiр меня требе прочитати дома. Речення зi складними iменниками: Чорнозем - хороша рiч мого дiдуся.На дачi росте перекотиполе.Мiй тато все прожив півжиття.Ми читали оповiдання Лисичка-Сестричка.