Напишіть 5-7 речень, про власні досягнення на уроках фізкультури, використовуючи числівники.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже люблю фізкультуру. Хочу розповісти вам про мої невеликі досягнення. Ось наприклад на минулому уроці я присіла тридцять разів. Вчитель мене похвалив. А неділлі дві тому я пробігла   п*ятдесят метрів за п*ятнадцять секунд. А також я пригнула на скакалці сорок п*ять разів. І це мене дуже тішить.