Напишіть 5 речення з художньої літератури з дієприкметниковим зворотом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 1)Чудово блищало небо, засіяне зорями (І. Нечуй-Левицький) 2) Сяйвом переповнені плоди мерехтять, палають, не згасають (Є. Гуцало) 3) Стоїть налитий синню день (М. Паяієнко) 4) Сумно на небі, повитому в хмари (Дніпрова Чайка) 5)  Ще спить земля, укутана снігами (Д. Луценко)