Напишіть 5 великих речень з дієприслівниковим зворотом.Будь ласка поскоріше!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Літа не минули, лиш, втомившись жаром палким, на хвилину заснули. Добре  попрацювавши , краще  відпочиватимеш. Завзятий  відпочиває, обтираючи піт , а ледаий мучиться , перевертаючись   на другий бік. Ясний  місяць  зблід ,  засоромившися  зірки та  червоного ранку. У саду стояв чималий будинок, покритий шифером, оздоблений орнаментом.