Напишіть будь-ласка 10 цитат про звичаї,традиції,свята українського народу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
незнаю чесне словечко незнаю
Гость
Життя народу – у жнивах ланів.(Олександр Довженко) Легенди бувають правдивіші за історію.(Павло Загребельний) Сидіть дома, на покої  Не пристало козакові.(Левко Боровиковський) Вірою вбивається всякий страх (Володимир Винниченко) Народна пісня — духовне обличчя нації. (А. Міцкевич ) Українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його слава.  (О. Довженко)