Напишіть будь ласка діалог на тему:"під час уроку вчитель випадково зачепив портфель одного з учнів,з нього висипались зошити,книжки і так далі або інша тема:"під час перерви учень та вчитель ненавмисне зіштовхнулись на сходах"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Під час перерви учень та вчитель ненавмисне зіштовхнулись на сходах: - Обережніше, Сидоренко! - Вибачте, будь ласка, Сергію Івановичу, я Вас не помітив! - Куди ти так поспішаєш? - В їдальню - незабаром почнеться урок, а я ще не встиг пообідати. - Добре, йди, але будь уважніший. - До побачення, Сергію Івановичу! - До побачення.
Гость
Під час перерви учень ненавмисне зіштовхнувся на сходах з учителем: - Сергійко, куди так поспішаєш? Обережніше! - Вибачте Ірино Миколаївно, я не хотів. - Адже мені боляче!  - Я дуже поспішаю, на мене чекає товариш. - Зроби з цього певний висновок і не порушуй поведінку на перерві. - Добре! Я буду уважний! Вибачте мене будь ласка.  - Вибачаю,всього тобі доброго. - Допобачення! - Бувай!